ارتباط با ما   چگونه کارت مورد نظرتان را سفارش دهید ؟  
اطلاعات بیشتر
تلفن : 33938118 – 33934596 (021)
فکس: 33995977 ( 021 )
پست الکترونیک مدیریت : manager@shabahangcards.com 
سفارشات آنلاین کارت : order@ shabahangcards.com

جهت سفارش کارت کافی است از مسیر زیر پیروی کنید:

 1- ابتدا به قسمت محصولات رفته و کارت مورد نظرتان را انتخاب و کد آنرا یادداشت نمایید.

 2- چنانچه نیاز به چاپ متن داخل دارید به قسمت متنهای داخل کارت مراجعه و متن مورد نظرتان را انتخاب و کد آنرا یادداشت نمایید.

 3- فرم ثبت سفارش در صفحه اصلی موجود است آنرا انتخاب کرده و با دقت تکمیل نمایید. چنانچه توضیح خاصی در خصوص کار شما وجود دارد آن را در قسمت توضیحات وارد نمایید.

تذکر: توضیحات اضافه شامل در خواست تغییر مواد مصرفی، در خواست تغییر طراحی و یا درخواست طرح اختصاصی و متن اختصاصی می باشد . چنانچه درخواست طرح و متن اختصاصی دارید ، توضیحات طرح و یا متن خود را بطور جداگانه توسط پست الکترونیکی به آدرس ما ارسال نمایید و در عنوان پستتان طرح و متن اختصاصی به همراه نام سفارش دهنده را بنوسید

 4- پس از ارسال فرم سفارش ، سفارش شما برآورد هزینه شده و توسط پست الکترونیک و یا تلفن به شما اعلام قیمت خواهد شد .

 5- قیمت سفارش را مطابق فرم واریز مبلغ سفارش به حساب اعلام شده واریز و اطلاعات آنرا مجداد از مسیر فرم ذکر شده ارسال نمایید.

 6- متن مورد نظر شما بر اساس ابعاد کارتتان با خط نستعلیق تنظیم شده و برایتان توسط پست الکترونیک و یا فکس ارسال خواهد شد. پس از رویت و تایید، آنرا توسط یکی از دو مسیر ذکر شده مجددا ارسال نمایید. توجه فرمایید ارسال فایل الکترونیکی کلیه موارد تایید است و یا فرم امضاء شده فکسی به منزله  ی کارنهایی تلقی شده و هیچگونه تغییری پس از آن انجام نخواهد بود و چاپ شباهنگ موظف به اجرای سفارش شما مطابق تاییدیه می شود.

تذکر: چنانچه پس از تایید نهایی تغییری در سفارش پدید آید، کلیه هزینه های تغییر به عهده سفارش دهنده می باشد .

 7- پس از چاپ و تولید کارت مورد نظر شما توسط یکی از راههایی که در فرم سفارش قید شده به دستتان خواهد رسید . هزینه ارسال به عهده سفارش دهنده می باشد.

 8- چنانچه تعداد سفارش در مسیر انجام آن و یا پس از انجام، افزوده شد طی تماسی با مجموعه نسبت به ثبت سفارش جدید و البته با اولویت انجام در اسرع وقت اقدام نمایید .

 - همکاران محترم در قسمت فروش کارت که در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند، در صورت تمایل به سفارش به تیراژ بالای 1000 عدد کارت می توانند از یکی از مسیرهای ارتباط با ما اقدام نموده و از قیمتهای مخصوص همکاری بهره مند شوند، جهت ارائه توضیحات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

امید است تولیدات و خدمات ما موجبات رضایت شما را فراهم نماید.

خانه

معرفی ما

محصولات

پیوندها

خبرنامه

ارتباط با ما

 

کپی رایت  2010 © کلیه حقوق این وب سایت متعلق به صنایع چاپ ، بسته بندی و تبلیغات شباهنگ می باشد ... طراحی و اجرا : صنایع چاپ ، بسته بندی و تبلیغات شباهنگ : www.shabanet.com

وبساز